IP відеодомофон BAS-IP AQ-10 v3

20 160 грн.

Колір: білий, чорний, золотий.

Варто відзначити, що домофон BAS-IP AQ-10 має високу якість збірки і застосовуваних в ній матеріалів, і зроблений з дуже якісного пластика, який представлений в білому кольорі і золотий металік. Розмір домофона: ширина – 286 мм, висота – 190 мм, глибина – 24 мм.
Харчування домофона здійснюється від зовнішнього джерела живлення, який йде також в комплекті.

Управління домофоном проводиться за допомогою сенсорного меню, яке має простий і зручний інтерфейс російською мовою.

На передній частині відеодомофона розміщені: сенсорний екран, динамік, мікрофон, відеокамера, яка дозволяє передавати відео по інтеркому і чотири індикатори (індикатор живлення, індикатор повідомлень, індикатор охорони і індикатор тривоги). На задній панелі – роз’єм для підключення живлення, роз’єм RJ-45 для підключення кручений пари, роз’єми для підключення управлінням домашньою автоматикою, сигналізацією, а також пази для настінного кріплення. На бічному торці внизу монітора розміщена кнопка включення / вимикання домофона, а також слот для SD-карти.

Bas-IP AQ-10 оснащений Десятидюймовий сенсорним дисплеєм з роздільною здатністю 1024 на 600 пікселів і співвідношенням сторін 16 на 9. Такий дозвіл монітора дозволяє без проблем розглянути відвідувачів у всіх деталях.

До монітора можливо підключити:
– до 10 багатоабонентських викличних панелей (необхідно, наприклад, якщо у Вашому житловому будинку або офісі є кілька входів),
– до 9 індивідуальних викличних панелей (наприклад, для підключення до декількох входів в заміському будинку або офісі),
– до 8 додаткових моніторів, які Ви можете розмістити в будь-якій кімнаті Вашої квартири,
– і до 16 IP камер, які Ви зможете переглядати на моніторі по черзі.

За допомогою IP-монітора Bas-IP AQ-10 можливо управляти такими функціями домашньої автоматики як: світло, кондиціонер, штори, замок, сигналізація і програмувати будь-які сценарії роботи домашньої автоматики (при використанні відповідних модулів управління). Наприклад, сценарій «Сон» дозволить після натискання однієї кнопки вимкнути світло в передпокої, засунути штори і включити кондиціонер.

Вбудована камера на передній панелі дозволяє передавати відео по інтеркому, завдяки якому Ви зможете зв’язуватися з будь-яким монітором в системі, наприклад, це можуть бути Ваші сусіди або додатковий монітор в квартирі. В домофон встановлені поліфонічні мелодії виклику на вибір з регулюванням гучності.

У режимі очікування монітор може працювати в таких випадках: у режимі електронного годинника, фоторамки (трансляція Ваших улюблених фотографій) або транслювати зображення однієї з підключених IP камер і, власне, в режимі очікування (вимкнений монітор).

Якщо на дзвінок відвідувача ніхто не відповідає, автовідповідач запише відеоролик з повідомленням подзвонив вам відвідувача. Фотознімки відвідувачів записуються у внутрішню пам’ять домофона, а відеоролики тривалістю до 4-х хвилин – на SD карту.

Також існує можливість оновлювати прошивку IP-монітора Bas-IP AQ-10 через SD-карту, попередньо записавши на неї пакет оновлень.

Після включення монітора, в головному меню Вам стають доступні наступні пункти меню: «Сигналізація», «Домашня автоматика», «Зв’язок», «Мультимедіа» та «настройки».

Технические характеристики

Дисплей 10,1″ цветной TFT LCD сенсорный
Уникальные особенности Видеоинтерком, управление Умным домом (свет, шторы, замок и т.д.), просмотри видео и фото файлов/прослушивание музыки с SD карты, 8 входов для датчиков сигнализации, настройка сцен, голосовые сообщения, будильник, режим фоторамки
Кол-во подключаемых панелей До 10 многоквартирных + до 9 индивидуальных
Кол-во подключаемых видеокамер 16 IP камер с поддержкой ONVIF или RTSP потоком
Функция памяти Запись фото, видео и аудио на SD карту
Интерком Есть, до 8 мониторов
Цветовые решения Белый, Золотой, Черный
Количество мелодий вызова 4
Разрешение экрана 1024×600
Разрешение записи фото Нет
Разрешение записи видео Нет
Энергопотребление 6 Вт, в режиме ожидания – 2,5 Вт
Питание + 12 В (БП в комплекте)
Размеры 286×190×24 мм
Стандарт видеосигнала Нет
Управление замком Есть, Через панель
Тип установки Настенная накладная
Тип мелодии Полифонические
Управление Touch Screen
Квадратор (quadrater) Нет
Hands-free (свободные руки) Есть
Диапазон рабочих температур 0 … +30 °C
Язык меню Русский
Язык клавиш домофона Клавиши без надписей, только рисунки
Язык руководства пользователя Русский
Комплектация Монитор, кронштейн, блок питания, шнурок под домашнюю сигнализацию, шнурок под домашнюю автоматику, набор из 8-ми резисторов, инструкция пользователя на русском языке.
Питание Внешний БП