Пультова охорона

PRIME SECURITY

You are here:

Пультова охорона забезпечить безпекою вас і ваше майно будинку і на роботі. Сучасні технології роблять пультової охорону надійної – сигнал від об’єкта до пульта спостереження йде по декількох незалежних каналах і після його отримання на об’єкт виїжджає група швидкого реагування. Навіть при відключенні електрики система продовжить працювати завдяки аккумуляторам.Оборудованіе на об’єкті є датчики, що реагують на відкриття дверей і руху в приміщенні. Вони пов’язані з центральним пультом спостереження на центральному посту охорони і, при виявленні сторонніх осіб, відправляють на пульт сигнал тривоги.

Устаткування на об’єкті є датчики, що реагують на відкриття дверей і руху в приміщенні. Вони пов’язані з центральним пультом спостереження на центральному посту охорони і, при виявленні сторонніх осіб, відправляють на пульт сигнал тривоги.

 

Працівники центрального поста охорони негайно обробляють надійшов сигнал, зв’язуються з найближчої до об’єкта групою швидкого реагування і вказують завдання.

Групи швидкого реагування патрулюють вулиці цілодобово, вони озброєні травматичною зброєю, постійно на зв’язку один з одним і центральним постом і готові зреагувати в будь-який момент.

Після відпрацювання загрози клієнтові надається інформація про причини тривоги і результати дії охорони.