Наші послуги

Пультова охорона

Віддалена безпека забезпечить безпеку вас і вашого майна вдома і на роботі. Сучасна технологія робить віддалену безпеку надійною – сигнал від об'єкта до пульта дистанційного керування проходить через кілька незалежних каналів і після отримання його на об'єкт надходить до групи швидкого реагування.

Відеоспостереження

Зберігайте контроль над своїм будинком, офісом або магазином за вашої відсутності!

Ми пропонуємо сучасне і якісне обладнання для монтажу на майданчику, де планується відеоспостереження.

Що дасть вам система відеоспостереження? Це стримуючий фактор. Ви зможете запобігти злочинам або стежити за діями вашого персоналу.

Охорона ЖК

Ми забезпечимо безпеку не тільки індивідуального приміщення, але і всього ЖК!

Комплексний підхід до запобігання злочинам біля вашого будинку, починаючи з охорони території, встановлення відеоспостереження і ні до чого не обмежуючись.

У нас ви можете бути впевнені, що на території вашого ЖК правопорушення будуть зведені до мінімуму.

Фізична охорона

Охоронці, які здатні говорити на високому рівні небезпеки, – це спеціально підготовлені фахівці з практичним бойовим досвідом або з досвідом роботи в спеціальних підрозділах.

Охоронці Prime Security не тільки мають бездоганну фізичну підготовку, а й вміють відразу оцінювати ситуацію, запобігати і нейтралізувати можливі загрози. Вони швидко оцінюють рівень небезпеки і відразу ж приймає рішення, яке забезпечить безпеку людини, що охороняється