Новости

События и мероприятия
Вы здесь:
Uncategorized

Наші співробітники прийняли участь у забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України», який присвячений пам’яті загиблих і проводиться за участі ветеранів війни, родин загиблих учасників бойових дій, військових підрозділів ЗСУ, НГУ, МВС, кадетів військових училищ та ліцеїв, ветеранських та волонтерських громадських об’єднань України. Це щорічна акція присвячена вшануванню пам’яті загиблих воїнів.

Подробнее
Uncategorized

Наші хлопці забезпечували охорону громадського порядку під час проведення «ВЕЛОМАРАФОНУ ЄДНОСТІ», що відбувся у рамках святкування дня Незалежності України, вулицями Петропавлівської та Софіївської Борщагівки.

Подробнее
Uncategorized

На цьому тижні команда Prime Security спільно з Муніципальним патрулем, залучившись підтримкою Франс.уа, Seven gym та Zelena lavka, за допомогою небайдужих мешканців ЖК «Львівський», подарували вихованцям дитячого будинку у м. Боярка маленьку радість.Ми привезли книжки, солодощі, іграшки, фрукти передані поедставниками Zelena lavka, товари першої необхідності, речі, тощо.Найбільш дітлахів вразив дитячий будиночок, який придбали завдяки кав‘ярні…

Подробнее
Uncategorized

11.08.2021 року на телефон довіри надійшов виклик про те, що на ЖК «Львівський», по вул. Миру 9, невідома особа поводить себе дуже підозріло, майже голим бігає по двору. Прибувши за вказаною адресою та обстеживши прилеглу територію, працівники охорони помітили громадянина, з явними ознаками наркотичного сп’яніння. На місце пригоди було викликано працівників поліції, для подальшого з’ясування…

Подробнее
Uncategorized

Цього місяця, співробітники Prime Security та муніципального патруля, приймають участь у одному з найпрестижніших всеукраїнських турнірів, а саме:Кубок України серед чоловіків-53 й Меморіал Макара Мазая що проводиться у місті Маріуполь.Для нас велика честь бути частиною такого високого рівня змагань.

Подробнее
Uncategorized

Минулого тижня, брали участь в охороні громадського порядку при проведенні четвертого Петропавлівського півмарафону Чайка.

Подробнее
Uncategorized

На минулому тижні, наша команда відвідала Міжнародну виставку систем охорони і безпеки Expert Security.Дякуємо організаторам та учасникам цього заходу. Було круто

Подробнее
Uncategorized

16.06.2021 року надійшло повідомлення про те, що, по вул. Львівська 17 невідомий громадянин порушує громадський порядок, веде себе агресивно та бьє вікна у дверях під’їзду. На місце події було направлено Муніципальний патруль спільно з групою швидкого реагування Prime Security, які за лічені хвилини встановили місце знаходження бешкетника, затримали його та передали правоохоронним органам.

Подробнее