События

Новости и мероприятия
Вы здесь:

Сьогодні, в одному з торгових центрів на Петропавлівській Борщагівці сталася пожежа.

Uncategorized

Сьогодні, в одному з торгових центрів на Петропавлівській Борщагівці сталася пожежа. Співробітники Prime Security забезпечили евакуацію відвідувачів торгового комплексу, а також охорону громадського порядку, під час гасіння пожежі. Будьте уважні та обережні, дотримуйтесь правил пожежної безпеки.

Подробнее

PRIME SECURITY має багаторічний досвід роботи з організації комплексного захисту об’єктів різного призначення.

Uncategorized

PRIME SECURITY має багаторічний досвід роботи з організації комплексного захисту об’єктів різного призначення, в тому числі — житлових комплексів. Ми можемо організувати охорону «з нуля», або удосконалити вже діючу систему, щоб забезпечити максимальну безпеку охоронюваних осіб та об’єкта в цілому. У цьому легко переконатися, подивившись приклади нашої роботи, або замовивши охоронні послуги в компанії PRIME…

Подробнее

Група швидкого реагування Prime Security знаходиться в стані службової готовності цілодобово

Uncategorized

Група швидкого реагування Prime Security знаходиться в стані службової готовності цілодобово. У разі надходження тривожного сигналу ГШР здійснює негайний виїзд на охоронюваний об’єкт. Співробітники Prime Security професійно вирішують позаштатні ситуації, підбираючи вигідну тактику і продуману стратегію в залежності від обставин.

Подробнее

Співробітники Прайм-Секьюріті, спільно з Муніципальним патрулем, забезпечували охорону громадського порядку, під час проведення заходу з нагоди свята Водохреща

Uncategorized

Співробітники Прайм-Секьюріті, спільно з Муніципальним патрулем, забезпечували охорону громадського порядку, під час проведення заходу з нагоди свята Водохреща. Приємно, що наша робота дає можливість гостям та відвідувачам заходу, відчувати себе впевнено і комфортно. Вітаємо всіх зі святом! Дякуємо Вам за довіру!

Подробнее