Uncategorized

На гарячу лінію Prime Security надійшло повідомлення про те, що невідомі ходять по під’їздах багатоповерхових будинків у ЖК «Львівський», та оглядають вхідні двері до квартир. Група швидкого реагування Prime Security, спільно з Муніципальним патрулем, одразу виїхали за вказаною адресою.
Під час обходу поверхів одного з будинків були затримані двоє чоловіків, які стверджували, що прибули за даною адресою до знайомої дівчини.
Після проведення профілактичної бесіди та огляду речей підозрюваних, було встановлено, що дані громадяни являються квартирними злодіями, в чому вони надалі зізналися.
Чоловіків було передано працівникам карного розшуку Чайківського ВП. При ідентифікуванні їх осіб виявлено, що вищевказані громадяни вже неодноразово судимі за аналогічні злочини. Під час допиту, злодії зізнались, що вони вже встановили так звані «мітки» за адресою: Миру 9, Миру 15-а, Миру 23-б.
Будьте уважні, повертаючись додому, оглядайте свої двері на предмет «міток», приклад яких зображено на фото до цього посту. Якщо помітили підозрілих осіб, одразу повідомляйте за телефонами:
067 323 80 08 — гаряча лінія Prime Security
067 405 01 00 — гаряча лінія Муніципального патруля, або 102.

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные для заполнения поля помечены *

Отправить