Uncategorized


Прийшов час підведення підсумків цього року. Ми багато чому навчились, здобули не одну перемогу на спортивних змаганнях. Вийшли на новий рівень в галузі безпеки, завдяки постійним тренуванням у найкращих фахівців.
Отримали офіційного партнера Ajax. На цей час ми обслуговуємо понад 300 клієнтів з пультової охорони (ця цифра зростає кожного дня), охороняємо 7 житлових комплексів, в яких мешкає декілька тисяч родин.
Співробітники Prime Security забезпечували безпеку найбільшого у Європі щорічного Національного молитовного сніданку. Цей широкомасштабний захід об’єднав в Українському домі перших осіб держави, народних депутатів України, членів уряду, депутатів парламентарів країн Євросоюзу і США, представників дипломатичних місій, релігійних організацій та громадянського суспільства.
Компанія Prime Security вже неодноразово була удостоєна високої довіри Людини-легенди, Ніка Вуйчича, який доручив забезпечувати його особисту безпеку під час турів Україною, а також відповідати за безпеку на всіх заходах. Це був дев’ятий приїзд Ніка Вуйчича в Україну і знову дуже надихаючий і плідний.
В цьому році, працюючи у сфері охорони, наша компанія успішно виконала свою місію. Ми працюємо з людьми та заради людей.
Будь-який успіх, є результатом спільних зусиль, заради єдиної мети- безпеки тих, кого ми охороняємо.
Вітаємо наших клієнтів, друзів та партнерів з Наступаючим Новим Роком!

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные для заполнения поля помечены *

Отправить