Uncategorized

Представники компанії Prime Security відвідали Міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та безпека — 2019», яка відбувається у Києві на території Міжнародного виставкового центру з 8 по 12 жовтня.

Звернули увагу, що на одному зі стендів наших партнерів транслювався відеоролик за участю працівників нашої компанії.

Дуже важливо, що відбуваються такі заходи, присвячені безпеці, і їм приділяється така увага в тому числі з боку перших осіб держави. Адже на виставці був присутній Президент України Володимир Зеленський, міністр оборони України Андрій Загороднюк і начальник Генштабу ЗСУ Руслан Хомчак.

У виставці взяли участь понад 370 учасників. З них — 48 іноземних із 16 країн. Це США, Польща, Данія, Фінляндія, Бельгія, Білорусь, Австрія, Чехія, Туреччина, Німеччина, Італія, Латвія, Хорватія, Ізраїль, Китай, Казахстан. Національними павільйонами представлені США (9 компаній), Польща (5 компаній), Туреччина (14 компаній) і Чехія (3 компанії).

Серед українських учасників — 36 підприємств ДК «Укроборонпром», 23 підприємства ГО «Ліга оборонних підприємств України», 2 підприємства Державного космічного агентства України та ще понад 130 інших державних і приватних підприємств як ОПК, так і суміжних галузей.

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные для заполнения поля помечены *

Отправить