Вболіваємо за наших на Чемпіонаті України з боксу

Вже традицією стало участь наших співробітників у змаганнях. Цього разу це — Чемпіонат України з боксу серед чоловіків, який відбувся у Маріуполі. Ми пишаємося нашими учасниками та завжди уболіваємо за них. Участь у змаганнях підтримує дух та мотивує завжди бути у формі.

Працівники Prime security — гості Muromets Fest Kyiv Edition

Працівники охоронної компанії Prime securitу долучилися до святкування Muromets Fest Kyiv Edition – це свято сили, звершень та незламного українського духу, що відбувся 7 вересня у парку «Муромець». Наші бійці продемонстрували характер, міць, волю у показових спарингах із боксу. Приємно долучитися до такого легендарного, видовищного шоу!

Подальшу долю дитини вирішуватимуть соціальні служби

10.09.2019 року надійшло повідомлення про те що по вул. Черкаська в Петропавлівській Борщагівці невідома жінка розпиває спиртні напої, а поруч з нею знаходитьсянеповнолітня дитина. Прибувши на місце,було встановлено,що дана громадянка проживає з дитиною увагончику та веде неналежнийспосібжиття. На місце події було викликано працівників ювенальної превенції Киево-Святошинського ВП, соціальних працівників та швидку допомогу. На даний час…

Забезпечували охорону громадського порядку під час відкриття навчального року у Петропавлівській Борщагівці

Сьогодні водночас важкий, цікавий і дуже відповідальний день — початок навчального року! Раді долучитися до цієї важливої для усіх дітей та їх батьків події та забезпечувати громадський порядок. Нашим учням бажаємо успішного навчального року, міцних знань та високих досягнень!