Водій у нетверезому стані був зупинений на вул. Шкільній

16.09.2018 року на телефон довіри надійшло повідомлення про те, що невідомий сів за кермо в нетверезому стані та поїхав в напрямок вул. Шкільної. Патрулюючи прилеглу територію, було помічено авто схоже за прикметами. Даний автомобіль було зупинено та викликано працівників поліції, які в присутності свідків склали адміністративний протокол за ст.130 адміністративного кодексу України: » Керування транспортними…

Пожежа у комерційній будівлі.

14.09.2018 року під час нічного патрулювання було виявлено, що одна із комерційних будівель палає. На місце пригоди було негайно викликано пожежних, а також обстежено всю територію, щодо присутності людей в приміщенні. При обстежені території та тієї частини будівлі, що ще не палала жодної особи виявлено не було!

Погрози вогнепальною зброєю

15.09.2018 року на телефон довіри надійшов виклик на допомогу ГФ Дельта які намагались затримати невідомого по вул. Шкільній. В руках у нього був предмет схожий на пістолет. На місці пригоди,спільними зусилями, невідомого було затримано та передано працівникам поліції. Предметом погроз виявився пневматичний пістолет!

«Барахло-базар» на Волошковій.

15.09.2018 року по вул. Волошковій проводився захід «Барахло-базар» в якому брали участь багато волонтерів та місцевих комерційних організацій, Метою був збір коштів на благодійність. Даний захід охороняли бійці охороної фірми Прайм та муніципального патруля Всі зібрані кошти та речі будуть передані в дитячі будинки.

Загублений хлопчик

15.09.2018 року о 19:00 на телефон довіри надійшло повідомлення про те, що в ЖК «Львівський» помітили дитину років 5, що перебуває без нагляду дорослих. Хлопчик не зміг повідомити де проживає та імя батьків. Шляхом опитування місцевих жителів,  працівники охорони Прайм та Муніципального патруля знайшли батьків та передали хлопчика їм